Emajõe Nupuklubi

Kalapüük => Küsi nõu => Teema algatas: sepaonu kirjutas 20.04.06 08:42Pealkiri: küsimused reeglite ja postituste kohta
Postitas: sepaonu kirjutas 20.04.06 08:42
Ma ei leidnud reeglite kohta üles. Kus kohas on selle lehe reeglid? Peaksid kättesaadavad ju olema igast asendist, registreerumisel ja ka niisama.
Mingi aldo algatatud reeglid teema tegin lahti, seal oli terve leht mingit kirbusitta ja vastamisvõimalust polnud. Kes selgitaks.
Nii. Ülevalasetseva teksti toksimisest on nüüd möödunud ca 10 min, tegin paar kõnet, jõin kohvi, tegin suitsu, ma ei mäleta enam, kas uue teema algatamisel valisin õige koha, st et kuhu see teema läheb.
Kas ei peaks olema sama hoiatust, mis kalalejeejeel, mis palju pingeid seal tekitanud, et sama küsimust küsitakse mitu korda ja sama teemat ( pärnu jõgi, pärnu ja lisajõed, pärnu jõgi 2006, pärnu jõe kevad / jooksevad samaaegselt)
Selge, et sihkesed teemad, nagu Mison juhtunud meie wabaduse eest werd walanud Sõltumatu kolonni nr. 1 juhiga- Ain Saarega? kustutatakse aga võiks punnitada, et neid ei üritetakski.Pealkiri: Re: küsimused reeglite ja postituste kohta
Postitas: Aldo Tatter kirjutas 20.04.06 12:09

Kogu veebikeskkonna reeglid on nähtavad aadressil: http://www.Nupuklubi.ee/index.php?option=com_smf&Itemid=67&action=register ja kõik kasutajad on seda reeglistikku registreerimisel aktsepteerinud. Aga tasub aeg-ajalt uuest põhitõed üle korrata!

Foorumi reeglid leiad siit: http://www.Nupuklubi.ee/index.php?option=com_smf&Itemid=67&topic=90.0© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi